Соціальна відповідальність
Соціальна відповідальність є одним з найважливіших принципів роботи нашої мережі фітнес-клубів, оскільки ми вважаємо важливим і необхідним брати участь у розвитку українського спорту, суспільства і держави в цілому.
Підтримка українського спорту є одним з ключових напрямів соціальної політики Групи компаній Sport Life протягом багатьох років.
Сьогодні пріоритетами в галузі розвитку фізкультури і спорту є:
![изображение социальная ответственность 1](/img/social_1.jpg)
1. Сприяння розвитку дитячого спорту в Україні.
![изображение социальная ответственность 2](/img/social_2.jpg)
2. Підтримка професійних спортивних колективів України, національних федерацій і національного олімпійського руху.
![изображение социальная ответственность 3](/img/social_3.jpg)
3. Фізкультурно-оздоровча робота зі співробітниками компанії, розвиток масових видів спорту.
В умовах ринкової економіки і складної економічної ситуації, мережа фітнес-клубів Sport Life усвідомлює першочергову роль меценатства та спонсорства для розвитку спорту та надає матеріальну підтримку спортивним командам різного рівня — від дворових до національних збірних.
З початку роботи компанії в Україні було проведено і підтримано величезну кількість заходів, спрямованих на розвиток найрізноманітніших видів спорту серед усіх категорій спортсменів і любителів.
Повний перелік заходів можна подивитися тут.