ico Спробуйте новий дизайн сайту!

Тренажерний зал

 • 150 висококласних тренажерних залів
 • 910 дипломованих тренерів
 • 6 000 професійних тренажерів
 • 55 000 м2 для тренувань
Sport Life gym hero image

Sport Life знає секрет ідеального тренажерного залу:

Sport Life gym image

РОЗМІР

Великі зали: від 800 до 2 000 м2. Придбавши абонемент в один клуб — ви зможете тренуватись в усіх тренажерних залах мережі.

Sport Life gym image

ФАХІВЦІ

Профільна освіта + багаторічний досвід. Більшість наших тренерів — чемпіони світу та Європи з різних видів спорту!

Sport Life gym image

ОБЛАДНАННЯ

У залах встановлені завжди справні професійні тренажери кращих світових марок: Precor, Life Fitness, Star Track, Hammer, TechnoGym. Sport Life постачає обладнання безпосередньо з Америки, має логістичні центри та власні бази з ремонту тренажерів.

 

Скорегувати вага, поліпшити фігуру, набути впевненості в собі - домогтися всіх цих цілей дозволяє тренажерний зал мережі Sport Life. Приведіть себе в ідеальну форму в найбільш комфортних умовах і дружній атмосфері! Ми надаємо високий сервіс, широкий набір різнопланових тренажерів і досвід сертифікованих тренерів - все для ефективної і приємною роботи над тілом.

У тренажерному залі є все необхідне для тренувань будь-якого рівня - від початкового до просунутого.

У мережі Спорт Лайф тренажерні зали обладнані продукцією провідних світових брендів. Тренажери надійні і міцні, підходять як для новачків, так і займаються з хорошою фізичною підготовкою. Всі займаються можуть розраховувати на інструктаж з техніки безпеки та найбільш ефективної роботи з кожним снарядом. Велика кількість тренажерів дозволяє клієнтам тренуватися в комфортному режимі і планувати тренування без черг. Завдяки потужній системі вентиляції в наших тренажерних залах завжди приємний мікроклімат.

Простір залу включає такі зони:

 • Кардіотеатр - оснащення останнього покоління для всіх видів тренувань, включаючи ультрасучасні тренажери-віброплатформи. Підходить для розігріву м'язів, тренування дихальної та серцево-судинної системи, для контролю ваги.
 • Зона вільних ваг - велика площа, повний набір інвентарю та аксесуарів для розвитку м'язів і спалювання жиру.
 • Зона грузоблочних тренажерів - 60 тренажерів для опрацювання всіх груп м'язів з простим регулюванням рівня навантажень.

Чи тренажерний зал поруч з вашим будинком може похвалитися настільки широким асортиментом послуг. Клуби Sport Life розташовані так, щоб в них легко можна було дістатися з будь-якої точки міста.

Персональний тренінг

У тренажерному клубі є заняття з персональним тренером. Оптимальна програма занять розробляється, враховуючи особливості організму і цілі клієнта:

 • оздоровлення;
 • схуднення;
 • нарощування м'язової маси;
 • прояв рельєфу м'язів.

Записатися в тренажерний зал можна до інструктора в будь-якому клубі. Після консультацій наші фахівці підберуть оптимальний і безпечний для організму рівень навантажень. Особистий інструктор контролює техніку виконання вправ, а також дає рекомендації по харчуванню та розпорядком дня. Телефонуйте і дізнавайтеся умови покупки абонемента в вашому місті - ціни в тренажерний зал мережі Спорт Лайф доступні більшості клієнтів!