ico Спробуйте новий дизайн сайту!

Стратегічні партнери


www.kandevelopment.com

Група компаній К.А.Н. Девелопмент була заснована в 2001 р., коли в Україні тільки зароджувався професійний девелоперський бізнес. За роки активної роботи і постійного самовдосконалення ми виросли з команди, яка вела один проект, до великої системної девелоперської компанії, яка розвиває одночасно більше 10 проектів на різних стадіях реалізації. Сукупність успішно реалізованих об’єктів, портфеля проектів, що знаходяться в розробленні, а також невичерпного потенціалу — колективу професіоналів найвищого рівня, дозволяє нам сьогодні займати провідні позиції у вітчизняному девелопменті.

Сьогодні ми маємо успішний досвід системного управління нерухомістю: створення концепцій, проектування, будівництва та експлуатації бізнес-центрів класу «А», торгово-розважальних комплексів преміум-сегмента, багаторівневих комерційних паркінгів, котеджних селищ. У складі компанії — генеральний підрядник (К.А.Н. Строй), власна студія комфорту, профільні підрозділи інженерного, експлуатаційного, фінансового, комерційного і юридичного супроводу проектів, компанія реалізації нерухомості.

К.А.Н. Девелопмент є учасником багатьох професійних організацій та об’єднань. Зокрема: членом Української Будівельної Асоціації та The Council on Tall Buildings and Urban Habitat (Chicago, IL, USA), учасником затверджених Мінрегіонбудом програм експериментального висотного будівництва. Ми співпрацюємо з провідними вітчизняними та іноземними проектними бюро та інжиніринговими компаніями, регулярно розширюємо власні можливості шляхом впровадження нових технологій і методів управління. Наша мета сьогодні — стати першими на ринку девелоперських послуг та будівництва України.

 

www.kyivmiskbud.ua

Сучасний Київ важко уявити собі без усього того, що створено «Київміськбудом» за роки його діяльності. Нова історія Києва й історія «Київміськбуду» нерозривно пов’язані між собою.

Історія компанії починається в 1955 році зі створення Головного управління житлового і цивільного будівництва при Київському міськвиконкомі на базі спеціалізованих підприємств м. Києва. Метою створення «Головкиївміськбуду» було збільшення обсягів житлового і цивільного будівництва у столиці України, впровадження індустріальних методів житлового будівництва.

Уже в перші роки роботи обсяги будівництва «Головкиївміськбуду» у кілька разів перевищили обсяги, які виконували організації, які увійшли до його складу, а через десять років збільшилися майже в 30 разів.

Створення домобудівних комбінатів дозволило розпочати в Києві великопанельне будинкобудівництво, яке значною мірою поліпшило умови життя киян. Перший 5-поверховий панельний будинок був змонтований на бульварі Дружби Народів вже у 1958 році.

Силами працівників «Київміськбуду» побудовано переважну більшість унікальних об’єктів, які прикрашають місто: готелі «Славутич», «Либідь», «Київ», «Спорт», «Хрещатик», «Салют», «Козацький», меморіальний комплекс Великої Вітчизняної війни, споруда АСК телебачення, університети, універсами, промислові об’єкти і споруди, лабораторні корпуси та безліч інших об’єктів.

57 років роботи «Київміськбуду» це:

Побудоване місто, яке більш ніж у 9 разів перевищує житловий фонд довоєнного Києва; 44 мільйони квадратних метрів житла; 649 дитячих садків; 344 загальноосвітніх школи; більш як 200 великих комплексів охорони здоров’я; тисячі будинків і споруд торговельного та побутового обслуговування і виробничого призначення; десятки кінотеатрів, бібліотек, готелів; сотні лабораторних і навчальних корпусів, науково-дослідних інститутів та університетів; десятки тисяч кілометрів доріг, інженерних мереж і комунікацій різноманітного призначення, які забезпечують життєдіяльність міського господарства; залучення у будівництво майже одного мільярда гривень коштів внутрішніх вітчизняних інвесторів; формування соціального і виробничого підґрунтя для створення цивілізованого ринку житла.

 

www.tmm.ua

ТММ — вертикально інтегрована девелоперсько-будівельна компанія повного циклу. ТММ працює на будівельному ринку України з 1994 року і є однією з провідних будівельних компаній країни. З 2007 року акції компанії котируються на Франкфуртській фондовій біржі.

За 18 років успішної роботи ТММ здала в експлуатацію 32 проекти житлової та комерційної нерухомості, а це понад 600 тис. кв. м. Більше 2000 сімей живуть у комплексах ТММ в Києві, Харкові та Житомирі. Серед завершених проектів у Києві — ЖК «Тріумф» на вул. Звіринецькій, ТРЦ «КОМОD», житловий комплекс на вул. Володимирській, 49 а, житловий комплекс на вул. Галі Тимофєєвої та ін.

На стадії будівництва знаходиться більше 200 тис. кв. м нерухомості ТММ. Наймасштабніший об’єкт, що будує компанія — житловий комплекс «Сонячна брама» в Києві, який реалізується як проект квартальної забудови і складається з 14 житлових будинків. ЖК «Сонячна брама» отримав нагороду міжнародного конкурсу European Property Awards 2011 в категорії «Висотна житлова нерухомість» в Україні.

 

www.liko-holding.com.ua

Фінансово-промислова група «ЛІКО» — багатопрофільний концерн з успішним досвідом роботи на ринку України. До його складу входить більше 40 фірм на чолі з компанією ТОВ «ТМО «Ліко-Холдинг». Компанія «Ліко-Холдинг» має 20-річну історію безперервної діяльності і є піонером будівельної галузі України. Структурні підрозділи Холдингу надають:

  • повний комплекс послуг з будівництва — від розроблення проектів до здачі готових об’єктів;
  • продаж квартир та нежитлових приміщень у столичному житловому масиві «Ліко-Град» (Теремки-ІІ, Голосіївський район);
  • надання в оренду нежитлових площ в центральній частині міста та на масиві;
  • житлово-комунальні послуги жителям масиву «Ліко-Град»;
  • послуги з дизайну та оформлення інтер’єрів;
  • виготовлення склопластикової столярки;
  • виготовлення корпусних меблів, дверей тощо;
  • послуги у сфері торгівлі та громадського харчування;
  • послуги з побутового обслуговування населення.

Основна діяльність компанії — це комплексна забудова нового житлового масиву сучасного зразка «Ліко-Град». З кожним новим зведеним будинком або іншим об’єктом «Ліко-Град» перетворюється на мальовниче містечко зі своєю центральною площею, затишними вулицями та алеями в екологічно чистому районі Києва — Голосієво. Інфраструктура району постійно розвивається: для мешканців уже зараз доступні магазини, центри краси, стоматологічна клініка, школа іноземних мов, Спасо-Преображенський Собор, новий дитячий садок «Ліко-Світ». Найближчим часом планується будівництво сучасних установ, торговельних і бізнес-центрів, а також відкриття великого спортивного комплексу «Liko Sport Life».

Одним з основних критеріїв успіху в діяльності компанії є застосування в будівництві енергозберігаючих та екологічно чистих матеріалів, новітніх зарубіжних технологій і власні ноу-хау. У будинках встановлюються металопластикові вікна. Квартири мають поліпшене планування, а цінова політика орієнтована на людей із середнім рівнем доходу та молоді сім’ї. Компанія «Ліко-Холдинг» також бере активну участь у державній програмі «Доступне житло 30/70».

Компанія «Ліко-Холдинг» збудувала також значну кількість споруд соціального значення, таких як дитячі садки, школи, спортивні майданчики.

 

 

www.bhg.kiev.ua

Інвестиційно-девелоперська компанія «Bud House Group», яка активно розвивається протягом останніх років, з моменту свого заснування встигла значно зрости, як за кількістю та розмірами проектів, так і за охоплюваними сферами діяльності.

Основною діяльністю компанії є будівництво та розвиток об’єктів нерухомості на території України, а також повне управління ними. Діяльність компанії охоплює:

купівлю та оренду земельних ділянок для подальшого розвитку;

купівлю об’єктів нерухомості для подальшого розвитку;

придбання проектів, що розвиваються;

залучення зовнішніх інвестицій в проекти, що розвиваються.;

співпраця з українськими та іноземними компаніями.

Компанія «Bud House Group» реалізує проекти в сегментах торговельної, офісної, готельної та заміської нерухомості в Києві та області, Сумах, Черкасах, Івано-Франківську та Запоріжжі.

 

ТОВ «Будівельник-П»

Компанія «Будівельник-П» — будівельно-інвестиційна компанія повного циклу, що динамічно розвивається на ринку житлового та комерційного будівництва. Заснована в 1995 році і зарекомендувала себе як надійна, стабільна і динамічно розвивається. За роки своєї діяльності «Будівельник-П» заслужила репутацію надійного партнера, обов'язкового і відповідального забудовника.

У штаті компанії — понад 400 висококваліфікованих фахівців в області виробництва, будівництва і проектування. Компанія використовує тільки передові технології зведення житлових і комерційних будівель, має всі необхідні ліцензії та сертифікати. У сфері будівництва «Будівельник-П» виступає як замовник і як генеральний підрядник, здійснюючи роботи з проектування, будівництва, капітального ремонту та реконструкції найрізноманітніших будівель і споруд.

На сьогоднішній день прийнято рішення створити девелоперську компанію «Family Group» і передати частину повноважень Замовника і Забудовника «Будівельник-П». Компанія буде відповідати за комплекс робіт: від аналізу території та її найкращого використання до розробки проекту на підставі результатів аналізу, залучення інвестицій, продажу об'єктів або здачі їх в оренду; передачу на обслуговування ОСББ або вивчення доцільності обслуговування власними силами.

 

Град Інвест

Інвестиційно-девелоперська компанія, в управлінні якої знаходяться торгівельно-розважальні центри та спортивні об’єкти по всій Україні, в таких містах як Київ, Львів, Луцьк, Одеса, Чернівці, Суми, Житомир.