Змагання з плавання «Крапельки» в Sport Life Кременчук

Понеділок, 19 Червень, 2017

У суботу, 17 червня, у Sport Life Кременчук відбулися традиційні дитячі змагання з плавання «Крапельки».

У програмі були представлені запливи у всіх вікових категоріях. Понад 20 учасників показали свої досягнення у плаванні.

Продемонструвати свою майстерність могли усі маленькі клієнти клубу віком від 5 до 16 років. Найменші спортсмени здолали дистанцію 25 метрів брасс і 25 метрів спина, учасники старшого віку — 50 м брасс та 50 м спина.

Переможців нагородили медалями та дипломами. А дітки, які не посіли призові місця, отримали дипломи та медали за активну участь. На змаганнях панувала дружня атмосфера та здоровий азарт. Учасники та вболівальники отримали величезний заряд бадьорості, якої вистачить до наступних змагань.