В Херсоні відбувся тенісний турнір «King Pong — 2012»

Понеділок, 25 Червень, 2012

23 червня в фітнес-клубі Sport Life Херсон відбувся перший турнір з настільного тенісу «King Pong — 2012».

Це перше спортивне подія в житті фітнес-клубу, який відкрився менше місяця назад. У турнірі взяли участь всі бажаючі клієнти клубу, а також тренерський склад з співробітниками інших відділів.

Серед клієнтів «золото» вибороли Наталія Барамікова і Олександр Нікітін, «срібло» взяли Надія Шейгас і Сергій Плеханов, «бронзу» виграв Віталій Чурай.

У впертій боротьбі серед підрозділів персоналу перемогу здобула команда фітнес-рецепції, на другому місці опинилася команда тренажерного залу і трійку призерів замкнула команда охорони. В особистому заліку Всі учасники змагань продемонстрували свою майстерність і отримали масу задоволення від ігор. Як і годиться в змаганнях, переможці та призери були нагороджені дипломами, медалями, пам'ятними призами.

Також в рамках проведення тенісного турніру відбулися перші спортивні змагання «Скарб племені» в дитячому клубі «Спортлайфік», присвячені пошуку «золотої ракетки». У змаганнях взяли участь діти у віці від 5-ти до13-ти років.