ico Спробуйте новий дизайн сайту!

Спортсмени Sport Life Позняки стали призерами двох чемпіонатів України з бодібілдингу

Дата, время
Понеділок, 9 Листопад, 2015

Одразу дві найяскравіші події в світі бодібілдингу та фітнесу випали на перші вихідні листопада.

7 листопада у київському палаці культури КПІ відбувся п'ятий, ювілейний Чемпіонат України з бодібілдингу, фітнесу та атлетизму UBPF 2015.

В рамках Чемпіонату виступило більше двох сотень учасників з багатьох регіонів країни. Це масштабне і яскраве видовище відвідали більше тисячі глядачів, які своєю присутністю мотивували спортсменів, підтримували їх під час довільних програм і в порівняльних раундах, а також проявили високий ступінь чутливості і стійкості — адже турнір тривав без малого 12 годин!

Спортсмени Sport Life Позняки взяли активну участь в чемпіонаті, про що свідчать їхні нагороди. Тренер Sport Life Позняки Рибалка Владислав зайняв 2-е місце в категорії бодібілдинг юніори. А Богдана Сафонова взяла срібло у категорії фітнес бікіні до 163 см федерація UBPF.

8 листопада в міському палаці культури Чернігова пройшов Чемпіонат України з бодібілдингу, організований федерацією WABBA. Наші спортсмени зірвали призовий фонд.

Владислав Рибалка — яскравий спортсмен і тренер Sport Life посів:

• 1-е місце в категорії юніори бодібілдинг.
  • 2-е місце в категорії men's Physique.

Клієнти клубу показали чудову підготовку і привезли з Чернігова золото:

• Богдана Сафонова зайняла 1-е місце в категорії фітнес-бікіні до 163 см федерація WABBA.
  • Шевченко Тетяна також здобула золото у категорії фітнес-бікіні 163+ федерація WABBA.
  • Ганна Костенко 1-е місце в категорії фітнес-бікіні федерація, жінки 30+ WABBA.
  • Марина Мушинська отримала срібло у категорії фітнес-бікіні 30+ федерація WABBA.

Окремо хочеться відзначити зіркову команду тренерів, які підготували чемпіонів: Віталій Подільський, Юрій Соколовський, Андрій Подоба, Анастасія Скринько, Тетяна Фолитарчук.

Вітаємо спортсменів з перемогою на змаганнях і чекаємо нових результатів!