Найспортивніші родини Шевченківського району визначені

Четвер, 31 Березень, 2016

30 березня на базі спеціалізованої школи I-III ступенів №106 пройшли відбірокові змагання Чемпіонату міста Києва з сімейного спорту Шевченківського району.

18 шкіл району делегувало до участі у змаганнях свої самі спортивні родини, які змагалися між собою за звання найспортивнішої родини Шевченківського району та 2-і путівки до Суперфіналу, який пройде 29 травня на Хрещатику.

За результатами змагань призові місця та путівки до Суперфіналу вибороли команди «Дніпро», родина Іллюша, яка представляла школу «Універсум» та посіла 1 місце і команда «Ведмеді», родина Мовчан, яка представляла школу №61 і посіла 2 місце.

Вітаємо переможців та бажаємо їм успіху у фінальних змаганнях 29 травня на Хрещатику.