Nova Poshta Kyiv Half Marathon 2016: новий рекорд траси

Середа, 27 Квітень, 2016

У неділю, 17 квітня  в столиці відбувся 6-й Київський міжнародний півмарафон «Nova Poshta Kyiv Half Marathon 2016». Цього разу захід об’єднав 7100 спортсменів з 43 країн світу, це на 900 учасників більше у порівнянні з минулим роком, другий рік поспіль компанія «Нова Пошта» підтримує Київський півмарафон.

Переможцями головного забігу на 21,0975 км  стали Тарас Сало (1:04:41)  та Ганна Носенко (1:13:55), при чому, що обидва спортсмени оновили рекорд траси на половинці. Вперше за останні кілька років у заході взяли участь найсильніші спортсмени України. Чи не запекла боротьба зав'язалася на головній дистанції між Тарасом Сало і Юрієм Рисюком, на фініші спортсменів розділили лише шість секунд! В результаті фінішний час, тепер уже дворазового переможця Київського півмарафону Тараса Сало — 1:04:41 став рекордним! За встановлення рекорду легкоатлет отримав спеціальний приз від автомобільного партнера компанії «Renault» — 5000 грн. Така ж нагорода дісталася і Ганні Носенко за її результат.

Спортивним партнером Nova Poshta Kyiv Half Marathon 2016 стала мережа фітнес-клубів Sport Life.