Aquaman 3.8. Інструктори Sport Life Позняки у грі

Понеділок, 11 Липень, 2016

У неділю, 10 липня в Києві на території Sky Family Park відбувся відкритий марафонський заплив Aquaman 3.8 на дистанціях 1000 м і 3800 м. В змаганнях взяли участь понад 200 спортсменів.

Від команди Sport life Позняки виступали троє інструкторів басейну на дистанції 1000 м: майстер спорту з плавання Андрій Савицький, кандидати в майстри спорту Олександр Ткаченко і Ганна Журавленко.

У напруженій боротьбі за призові місця Ганна Журавленко зайняла призове 3-е місце серед жінок. Олександр Ткаченко та Андрій Савицький показали гідні результати, посівши 5-е і 9-е місця відповідно.

У запливах брали участь як професійні спортсмени, так і аматори. Багато емоцій і позитиву, радості і переживань, перемоги, медалі і просто «Так, я доплив, я зробив це»!

Вітаємо всіх переможців та учасників з гідними результатами і бажаємо нових досягнень в спорті! Поздравляем всех победителей и участников с достойными результатами и желаем новых достижений в спорте!