У столиці бігуни зігрівалися бігом

Середа, 27 Лютий, 2013

Вперше, в сезоні 2013 року стартували легкоатлетичні змагання «Kyiv Run Cup winter 13» під гаслом «Зігрійся бігом!». Близько двохсот спортсменів, в останню неділю зими зібралися в засніженому парку столичного виставкового комплексу, що на проспекті Глушкова.

У програмі забігу чоловіки долали дистанцію в десять кілометрів. Швидше прибіг Олександр Кузьмічов, всього за тридцять хвилин і сорок секунд. Другим прибіг Віктор Роговий (33:40), а на третьому місці Микола Клименко (34:18).

На відміну від чоловіків, жінки бігли п'ять кілометрів. Серед прекрасної половини першими стали Ольга Луць (19:20), друге і третє місця зайняли Анна Вергелес (20:09) і Олена Гацько (20:59).

Переможці отримали пам'ятні нагороди та подарункові сертифікати від головного партнера — компанії Adidas.

Організатором такого зимового кубка є київський біговій клуб «Kyiv Marathon Running Club» за підтримки мережі фітнес-клубів Sport Life.