Sport Life виступила офіційним спонсором баскетбольного матчу «Всіх зірок Суперліги-2009»

Субота, 11 Квітень, 2009

11 квітня в Миколаєві відбувся «Матч Всіх зірок Суперліги-2009». Грандіозне спортивне подія закінчилася перемогою українських легіонерів, які переграли кращих гравців України з рахунком 128:123.

Дебютну чверть «Україна» провела на рівних зі своїми суперниками (29:30), але потім віддала ініціативу і друга чверть закінчилася з результатом 65:72. Після закінчення третьої десятихвилинки табло зафіксувало нічийний результат — 100: 100. Але все ж, «Легіон» вирвав перемогу з розривом в 5 очей.

Найрезультативнішим гравцем команди «Зірки« Україна »став Сергій Гладир, в активі якого 24 очка, 9 передачі і 3 підбирання. Команді «Зірки «Легіон» 22 очка приніс Деметріус Александер, плюс 9 підбирання та 3 передачі.

По завершенні матчу відбулося нагородження MVP — ним став центровий команди «Зірки «Легіон» Деметріус Александер. В нагороду за результативність, Александер отримав від київського фітнес-клубу Sport Life річний абонемент на заняття фітнесом.