ico Спробуйте новий дизайн сайту!

Життя після перенесення COVID-19

Дата, время
Четвер, 5 Листопад, 2020
Життя після перенесення COVID-19

Сьогодні, 5 листопада пройшов прес-тур в клубі Sport Life на Теремках. Розкрилася головна тема «Життя після перенесення COVID-19».

Всім відомо, що відновлення може затягнутися на місяці. Не існує чарівної пігулки, яка допоможе швидко відновитися після COVID. Але можна допомогти організму прискорити цей процес за допомогою ефективних методів — тренуванням в залі та плаванням.

Маргарита Годун, віце-президент групи компаній Sport Life розповіла про те, що переваги тренування в тренажерних залах та плавання в басейнах очевидні. Вони зміцнюють імунітет та допомагають пришвидшити процес реабілітації: «Ми радимо прислухатися до власного здоров'я та проконсультуватися з сімейним лікарем з яких саме тренувань вам потрібно розпочати реабілітацію після перенесення хвороби. Це може бути плавання в басейні або тренажерна зала».

Також у прес-турі взяв участь наш відвідувач Антон, який перехворів на Covid і відзначив, що плавання в басейні значно полегшило його самопочуття. Стало набагато легше дихати та з'явилося більше енергії. 

Всі фітнес-клуби групи компаній Sport Life мають необхідні дозволи та дотримуються всіх рекомендацій МОЗ та постанови Кабінету Міністрів України. Це ідеальне місце для тих, хто піклується про власне здоров'я. За допомогою залу та басейну ми радимо відновлюватися після хвороби, адже спорт підвищує імунітет.

Читати далі...