Sport Life — спортивний партнер 5-го Київського Міжнародного Марафону

Понеділок, 28 Квітень, 2014

27 квітня на Контрактовій площі в Києві стартував V Київський Міжнародний Марафон.

Пробіг пройшов під назвою «Візз Ейр Київський міський марафон».

З моменту проведення першого марафону в 2010 році кількість учасників цієї події зростає з року в рік. У 2013 році в марафоні взяли участь 1693 бігуни.

Кількість учасників V Київського марафону в порівнянні з минулим роком подвоїлася. На старт 27 квітня вийшло понад 3500 бігунів з 32 країн, зокрема близько півтисячі спортсменів взяли участь у класичному забігу на 42 км 195 м.

Традиційно в рамках Марафону відбулося кілька пробігів, які відрізняються дистанцією, а також аудиторією бігунів: класичний марафон (42,195 км), напівмарафон (21,0975 км), марафон-естафета (3 х 10 км + 1 х 12,195 км), вуличні забіги на 10 км і 5 км, а також забіги для дітей і підлітків на 1 км і 300 м.

Марафонці стартували о 9:00 на Контрактовій площі та виконали два кільця вздовж вулиці Сагайдачного на Набережно-Рибальську, через Московський міст, Броварський проспект і міст Метро, повернувшись в зону фінішу через Набережне шосе.

Найстаршим учасником Марафону став 79-річний Майк Бедвелл з Лондона, який пробіг 5-ти кілометрову дистанцію під номером 5510.

Абсолютну перемогу на марафонській дистанції серед чоловіків здобув Дмитро Пожевілов з міста Харкова (з результатом 2:30:21), серед жінок — Ольга Дегтяренко з Кривого Рогу (3:00:00). Срібним призером серед чоловіків став Віктор Роговий з міста Борисполя (2:33:41), серед жінок — Катерина Глиняна з Києва (3:20:35), а почесне третє місце посіли Володимир Семенюк з Києва (2:36:26) і Юлія Байранова з с. Бузової Київської області (3:23:16). Переможцями в категорії «естафета на 42,195 км» стала команда «Чотири смайлики» (2:27:52).

Нагадаємо, що Марафон виконує важливе завдання популяризації бігу як виду спорту, і проводиться під патронатом Київської міської державної адміністрації та Федерації легкої атлетики міста Києва.