Пляжний волейбол зі Sport Life продовжується!

Середа, 12 Серпень, 2015

8 та 9 серпня пройшов новий етап Відкритого Кубку Києва «Столичний» 2015. Цього разу турнір з пляжного волейболу, одним з партнерів якого виступив Sport Life, відбувся серед  жінок.

Іншими партнерами виступили:

• технічний партнер «Mizuno Україна»;
  • «Арсеніївский живий квас»;
  • спортивне харчування «Nutrend»;
  • представник Bauerfeind в Украйні «MiltoniaPharma»;
  • компанія спортивного одягу та інвентарю «Антей-Спорт».

Нагадуємо, що декілька днів тому, із 31 по 2 серпня, Sport Life також виступив партнером «Столичного» — в пляжний волейбол грала сильна половина людства.

Обидва турніри — і серед жінок, і серед чоловіків — були організовані Київською федерацією волейболу та Київською спортивною міською федерацією пляжного та класичного волейболу під патронатом Управління сімї’ї, молоді та спорту КМДА.

Під час турніру зійшлися 16 найкращих київських команд, кожна з яких відчайдушно боролася за перемогу.

Фіналістами змагання та власниками Кубку стали Коваленко Катерина та Середа Галина. У попередньому році дівчата зайняли друге місце, у цьому році вони піднялися на сходинку вище, поступившись місцем Тютіній Катерині та Ващенко Ірині. Третє місце завоювали Борисенко Олена та Лисенко Анастасія.

Вітаємо переможців турніру! Всім спортсменам бажаємо удачі у наступному році  та нагадуємо, що пляжний сезон продовжується щосили!