Київське «Динамо» продовжує перемагати

Понеділок, 11 Січень, 2016

Столичний баскетбольний клуб «Динамо», який є партнером фітнес-клубів Sport Life, провів 8 та 9 січня чергові матчі в столичному «Палаці Спорту».

8 числа підопічні Володимира Рижова, посилившись напередодні американським форвардом Майклом Андерсоном, перемогли одеську «Біпу» 68:64.

А наступного дня в битві лідерів чемпіонату, в справжньому трилері обіграли чинного чемпіона — южненський «Хімік» 75:73. Основний час гри завершився внічию, і глядачі стали свідками захоплюючого овертайму, в якому за секунду до фінальної сирени, перемогу динамівцям приніс Артем Сліпенчук.

Після цих ігор «Динамо» йде на другому місці турнірної таблиці. «Хімік», який вже двічі програвав динамівцям, наразі перший.

Свої наступні матчі столична команда проведе у Кубку України. 13 і 16 січня кияни зіграють в 1/4 фіналу проти «Волиньбаскет».