«Гонка Нації»: пишайся собою!

Понеділок, 7 Березень, 2016

Українці підкорили надважкий забіг Snow Race від «Гонки Нації».

Спортсмени зі всієї України мали змогу випробувати себе на витримку у вражаючих змаганнях з перешкодами, що пройшли на території ГК «Буковель» цієї суботи. Виснажливу дистанцію 7+ км і 15+ перешкоду підкорювали три сотні відчайдушних сміливців.

В рамках SNOW RACE відбулось 4 старти: ELITE, 2 забіги STANDARD, TEAM. Всі учасники гонки відчули шалений драйв та приплив адреналіну. На трасі їх чекали жорсткі і непередбачувані перешкоди, створені професіоналами: подолання шнуркової драбини, канати, переміщення шин, перенесення важких мішків , рукохід, перестрибування через вогонь та багато інших.

Кращий результат серед хлопців у категорії ELITE показав Вадим Рогозовський, який подолав дистанцію за 1 годину, 4 хвилини, 31 секунду.

Серед дівчат перемогу здобула Катерина Сербенюк, її результат — 1 година, 24 хвилини, 46 секунд.

Козачок Дмитро з невеликим відривом виборов друге місце серед хлопців (01.04.53), третє дісталось неодноразовому переможцю попередніх змагань — Хадико Олександру (його результат — 01.06.42). Другою серед дівчат фінішувала Воронченко Надія (01.28.52). І закрила трійцю лідерів Коваленко Інна (01.30.04).

У командному забігові перемогу здобули BodyMaster із Ковеля у такому складі: Бабіч Віталій, Савлук Олександр, Васільєв Данило, Марковський Дмитро, Михайленко Павло.

Партнером забігу стала мережа фітнес-клубів Sport Life. Лідерів традиційно нагороджено кубками «ГОНКИ НАЦІЇ» та грошовими призами. А всі, без виключення, фінішери отримали медаль та футболки.