Тренер Sport Life став абсолютним чемпіоном з бодібілдингу

Понеділок, 23 Квітень, 2012

Київський палац культури ім. Королева 22 квітня приймав у своїх стінах Відкритий кубок Києва з бодібілдингу, бодіфітнесу, фітнесу та бікіні. Віце-чемпіон Європи 2010 року тренер фітнес-клубу Sport Life De Lux Печерськ Олег Коркосенко по праву був визнаний суддями кращим в бодібілдингу в категорії до 85 кг. Другим в даній категорії став досвідчений і титулований Артем Брадов.

На кубку української столиці боролися за медалі не тільки українські спортсмени, а також представники Республіки Білорусь.

З моменту введення в програму всеукраїнських змагань бікіні, саме ця категорія збирає найбільшу кількість учасниць. «Золото» в бікіні до 165 см виграла гостя з Мінська Анна Молярова. Киянка Людмила Дячук першою в бікіні понад 165 см і абсолютній першості.

У бодіфітнесі абсолютною чемпіонкою стала Ольга Караваєва з Києва.

Продовжили збирати нагороди на турнірах в Україні білоруські бодібілдери Михайло Беспалов і Кирило Тамбовцев. До медалей, завойованих в Харкові і Дніпропетровську, Михайло додав «золото» категорії бодібілдинг понад 85 кг, а Кирило став віце-чемпіоном у юніорській категорії понад 80 кг.

Кубок абсолютного чемпіона серед «класиків» виграв харків'янин Сергій Горенков.

Безперечно кращим фітнесистов як в раунді довільної програми, так і в раунді тіла №1 став Назар Хархун.

Переможці та призери Відкритого кубка Києва 2012.