Sport Life — партнер чемпіонату України з велоспорту

Субота, 25 Червень, 2011

24-26 червеня в м. Чернівці було проведено Основний чемпіонат України з велоспорту на шосе серед чоловіків і жінок.

24 червня проводилися змагання з велоспорту на шосе в окремих стартах. Гонщики стартували по черзі через хвилину і долали дистанцію в 33 км. Кращий результат в категорії Under 23 (чоловіки до 23 років) показав спортсмен з м. Києва Головаш Олександр.

25 червня проводилися старти в групових заїздах. Команда міста Києва вперше зайняла всі три місця на п'єдесталі: третім прийшов на фініш Превар Олександр (м. Київ, команда «Кольса»), другий — Сосницький Анатолій (м. Київ, команда «Кольса»), і чемпіон України в груповій гонці серед чоловіків (Under 23) фінішував з розривом від найближчих суперників в 2 хвилини спортсмен з м. Києва «Кольса» Євген Пугач.

Також серед жінок переможницею стала спортсменка з м. Києва Тетяна Ромашка.