ico Спробуйте новий дизайн сайту!

Sport Life — кузня чемпіонів

Дата, время
Середа, 22 Червень, 2011

Чемпіонат Світу з бодібілдингу та фітнесу за версією WABBA, в Угорщині, закінчився тріумфом української збірної.

2 тренера фітнес-клубу Sport Life Протасів Яр стали чемпіонами світу.

Турнір пройшов на високому рівні, брало участь понад сто добре підготовлених учасників з різних країн. Переповнений, бурхливо реагує на виступи спортсменів глядацький зал, красиво оформлена сцена, якісний подіум і чітка робота суддів та чудова загальна організація залишили прекрасне враження у всіх присутніх і.

Результати української команди перевершили найсміливіші очікування і надії:

• Сергій Яцюк став Чемпіоном Світу в категорії чоловіки до 180 сантиметрів. Його божевільні обсяги м'язів дозволили перемогти всіх супротивників. В абсолютній категорії явний перевага була на боці Сергія, але на жаль перемога дісталася спортсменові з Угорщини.
  • Хіміон Борис став Чемпіоном Світу з класичного бодібілдингу до 175 см. Що цікаво 2,3,4,5 і 6 місце в його категорії зайняли спортсмени з Італії, а в суддівстві були присутні багато італійських суддів, що красномовно говорить про те, наскільки переконливою виглядала форма Бориса.
  • Юрій Спасокукоцький і Анастасія Литвиненко стали Чемпіонами Світу з бодібілдингу в категорії пари.
  • Павло Скороход став Віце-чемпіоном Світу в категорії чоловіки понад 180 сантиметрів. Його прекрасні пропорції і велика м'язова маса кидалися в очі на подіумі.
  • Анастасія Литвиненко пройшла у фінал в категорії «фітнес модель», і посіла шосте місце.
  • Ількович Микола зайняв 3 місце, і став бронзовим призером Чемпіонату Світу в категорії «юніори».