Sport Life — спортивний партнер Kyiv Half Marathon 2017

Понеділок, 10 Квітень, 2017

9 квітня на Контрактовій площі відбувся 7-й Київський міжнародний напівмарафон 2017. Цього разу в заході взяло участь понад 9 тисяч спортсменів різних вікових категорій з 50 країн світу. Кожен з учасників міг вибрати дистанцію, яка відповідала його рівню підготовки: 21 км, 10, 5 і 2 км. Для діток були організовані міні-дистанції на 100, 500 і 1000 метрів.

Переможцем головної дистанції — 21,0975 км — став ефіоп Ленчо Тесфае Анбеса. 20-річний спортсмен встановив рекорд змагань, пробігши дистанцію за 1:03:56.1, що на 43 секунди краще досягнення попереднього рекордсмена Тараса Сало, який виграв в минулому році.

Друге місце зайняв поляк Шимон Кулька (1:05:25.5), а третім став українець Роман Романенко (1:05:39.3), який також завоював титул чемпіона України з напівмарафону. А всі, хто фінішував, після завершення напівмарафону отримали спеціальні медалі.

Серед жінок найкраще полумарафонську дистанцію подолала також спортсменка з Ефіопії — Белайнеш Цегайе Бейене з результатом 1:13:56.5.  Друге  і третє місця зайняли українки. Софія Яремчук пробігла дистанцію за 1:15:02.6, а Віра Яремчук — за 1:16:16.8.

Детальніше з усіма результатами Nova Poshta Kyiv Half Marathon 2017 можна ознайомитися на офіційному сайті заходу — kyivhalfmarathon.org.

Спортивним партнером Kyiv Half Marathon 2017 стала мережа фітнес-клубів Sport Life.