Sport Life — партнер «Гонки Нації» на мототреку Пирогово 2017

Понеділок, 22 Травень, 2017

Вже за доброю традицією за підтримки Sport Life відбулись змагання з забігів із перешкодами «Гонка Нації». 20-21 травня на мототреку Пирогово зібралося 1200 любителів екстремального відпочинку з усієї України, щоб випробувати себе і подолати складні і непередбачувані перешкоди Race Nation. Забіги проходили в традиційних дистанціях: «Забіг Сили» — 5 км, «Забіг Волі» — 10 км, «Забіг Духу» — 20 км.

В суботу 20 травня найбільш підготовлені чи просто найвідчайдушніші атлети бігли єдиний в цьому сезоні Race Nation «Забіг Духу»: 20 км, 30 перешкод. Першим серед чоловіків подолав «Забіг Духу» Сергій Петкевич з результатом 1:49:41, 2-е місце завоював Володимир Скоровородка (1:51:11), 3-е місце — Олексій Борисенко (2:03:17). Серед жінок лідирувала Інна Коваленко з результатом 2:22:44, 2-е місце посіла Ірина Левенцова (2:26:29), а 3-е місце — Олена Хашко (2:45:20). Переможці показали дійсно гідні результати, адже не кожен пробігає таку відстань за такий час навіть без перешкод!

В рамках «Забігу Волі» учасники долали відстань 10+ км і 25 перешкод. Кращий результат серед чоловіків показав Дмитро Козачок з результатом 1:12:42. Серед дівчат першою стала Сніжана Рибак з результатом 1:36:58.

На дистанції «Забіг Сили» учасники бігли 5+ км і подолали 20 перешкод. Першим серед чоловіків був Олексій Бабій, а серед дівчат — Оксана Киреєва.

Серед команд в «Забігу Волі» перемогу здобула команда «Суми Корд», а в «Забігу Сили» кращий результат показала команда «Чудова п'ятірка».

Переможці «Гонки Нації» були нагороджені Кубками та призами від партнерів змагання. А всі учасники, які подолали фініш, отримали фірмову медаль. І звичайно ж масу вражень та різноманітних емоцій! «Гонка Нації» знову вийшла фантастичною!

Наступні змагання «Гонка Нації» будуть проходити 5 серпня в Одесі на узбережжі Чорного моря і 2 вересня в Києві.

Sport Life надає партнерську підтримку на кожному етапі гонки і щиро вболіває за спортсменів. Бажаємо їм і надалі підкорювати нові висоти!