У Буковелі відбулися фінальні забіги сезону Race Nation!

Понеділок, 23 Жовтень, 2017

21 жовтня в Буковелі за підтримки мережі фітнес-клубів Sport Life відбулося екстремальне бігове змагання Race Nation. Більше 500 спортсменів і просто любителів екстремального виду відпочинку взяли участь в Race Nation / Буковель. Учасники долали непрохідні перешкоди, брали круті схили гір, проходили важкі рукоходи, канати, стіни з кубиками і інші випробування.

Традиційно учасники стартували на трьох видах дистанцій. Організатори підготували Забіг Сили на 5 км з 20 перешкодами, Забіг Волі на 10 км з 25 перешкодами, і Забіг Ultra на 40 км з 40 перешкодами.

У Забігу Ultra кращі атлети України та світу змогли підсумувати досягнення свого спортивного року. Переможцем цієї дистанції став Козачок Дмитро, який подолав маршрут і перешкоди з результатом 5:21:07.

У Забігу Волі на дистанції 10 км серед чоловіків першим став Дмитро Хуртік з результатом 1:38:41. Друге місце завоював Ольгичев Денис, його показник 1:39:26. Третім фінішну лінію перетнув Пастух Василь з результатом 1:42:36.

Серед жінок на дистанції 10 км головною переможницею стала Левенцова Ірина з результатом 1:54:55. Друга переможниця — Пилипчак Люда, яка подолала маршрут з перешкодами з результатом 2:09:15. Третє місце у Олійник Ольги, яка фінішувала з показником 2:19:20.

Головним переможцем в Забігу Сили на 5 км став Сіденко Олексій з результатом 00:56:03, а серед жінок перше місце виборола Шаманська Анастасія, яка пройшла дистанцію за 1:12:59.

Забіг Race Nation / Буковель став фінальним заходом сезону в забігах з перешкодами Гонка Нації. Для учасників Race Nation це був спекотний, емоційний, повний перешкод і перемог, спортивний рік!