На Львівському півмарафоні 2017 встановлено національний рекорд України!

Понеділок, 30 Жовтень, 2017

29 жовтня у Львові за підтримки мережі фітнес-клубів Sport Life відбувся міжнародний біговий захід — Grand Prix Lviv Half Marathon 2017. Другий Львівський півмарафон зібрав 2250 спортсменів і просто любителів бігу з 25 країн світу!

Організатори забігу підготували для учасників традиційні індивідуальні дистанції: 21, 10, 5 або 2 км, а також естафетний забіг.

Переможцем головної дистанції Grand Prix Lviv Half Marathon 2017 став львів'янин Тарас Сало. Атлет фінішував з часом 1:07:43, випередивши переможця минулого року на одну хвилину і таким чином встановив новий рекорд траси, Друге місце виборов Ігор Гелетій з результатом 1:09:43. Третім до фінішу прийшов Олександр Бабарика з часом 1:09:49.

Серед жінок перше місце виборола спортсменка з Миколаєва — Валентина Кілярська. Вона подолала півмарафонську дистанцію з часом 1:19:12. Другою переможницею стала Марія Гудак з результатом 1:19:55. А третє місце у Ірини Масник, її результат — 1:24:03.

Важливою подією другого Львівського півмарафону став національний рекорд України, встановлений київським рятувальником Володимиром Сковородкою. Атлет став першим спортсменом в Україні, який пробіг дистанцію 21, 0975 км в повній екіпіровці пожежного, вага якої досягає 17,5 кг. Володимир фінішував з результатом 2:14:53.

Також вперше у Львові в рамках Grand Prix Lviv Half Marathon 2017 відбувся сімейний забіг на 2 км Family Run. Разом з 5 синами цю дистанцію подолав і мер Андрій Садовий. Вперше на Львівському півмарафоні відбувся і благодійний забіг «Переможці».

Родзинкою другого Львівського півмарафону стали медалі фінішерів. Кожен учасник дистанції 21, 0975 км отримав на фініші унікальну пам'ятну медаль із зображенням портрета Андрія Кузьменка з музичного гурту «Скрябін».

Львівський напівмарафон став заключним етапом всеукраїнської біговій ліги Run Ukraine Running League 2017, яка включала в себе 5 бігових подій в 4 містах України: Києві, Дніпрі, Одесі та Львові.